Step-by-step explanation:
One dozen means 12
So if 12 soaps cost 460.80 then each soap will cost 460.80 diving by 12 it is 38. 4 rupees.
Copyright © 2023 EHUB.TIPS team's - All rights reserved.
Answers & Comments
Step-by-step explanation:
One dozen means 12
So if 12 soaps cost 460.80 then each soap will cost 460.80 diving by 12 it is 38. 4 rupees.